Gemeenteraad

Gemeenteraad

Orgaan informatie

Logo van Gemeenteraad
Huidig aantal zetels
21

Leden

Foto van Daphne Bergman Daphne Bergman (voorzitter) vanaf 15-01-2018
Foto van Dennis Siemons Dennis Siemons (burgemeester) vanaf 13-12-2018
Foto van Amresh Dewkalie Amresh Dewkalie (griffier)
Foto van Gert-Jan ten Brinke Gert-Jan ten Brinke (raadsadviseur)
Foto van Diny van Aalten Diny van Aalten (raadslid)
Foto van Nicole Bannink Nicole Bannink (raadslid) vanaf 15-05-2018
Foto van Pascal Cobussen Pascal Cobussen (raadslid)
Foto van Tjibbe Dikkerboom Tjibbe Dikkerboom (raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Eric van Ewijk Eric van Ewijk (raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Dave Groenen Dave Groenen (raadslid)
Foto van Paul ten Haaf Paul ten Haaf (raadslid)
Foto van Frans Houben Frans Houben (raadslid)
Foto van Karin Janssen-van den Heuvel Karin Janssen-van den Heuvel (raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Bert Jeurissen Bert Jeurissen (raadslid)
Foto van Roel Kuppens Roel Kuppens (raadslid)
Foto van Rob Martinus Rob Martinus (raadslid)
Foto van Dave Preijers Dave Preijers (raadslid)
Foto van David Schaftenaar David Schaftenaar (raadslid) vanaf 15-05-2018
Foto van Francien van Sommeren-van den Hurk Francien van Sommeren-van den Hurk (raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Alwin Steeg Alwin Steeg (raadslid) vanaf 03-07-2018
Foto van Thijs Stevens Thijs Stevens (raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Jos Swartjes Jos Swartjes (raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Emine Toebes Emine Toebes (raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Sijmen Versluijs Sijmen Versluijs (raadslid)
Foto van Guido Woutersen Guido Woutersen (raadslid) vanaf 15-05-2018
 

College van B en W

Orgaan informatie

Logo van College van B en W

Leden

Foto van Daphne Bergman Daphne Bergman (burgemeester) vanaf 15-01-2018
Foto van Piet de Klein Piet de Klein (wethouder) vanaf 15-05-2018
Foto van Piet de Klein Piet de Klein (wethouder)
Foto van Henk Plaizier Henk Plaizier (wethouder) vanaf 15-05-2018
Foto van Pim van Teffelen Pim van Teffelen (wethouder) vanaf 15-05-2018
Foto van Dyanne Kocken Dyanne Kocken (gemeente-secretaris)
 

Commissie Samenleving

Commissie informatie

Logo van Commissie Samenleving

nvt

Leden

Foto van Frans Houben Frans Houben (voorzitter) vanaf 15-05-2018
Foto van Amresh Dewkalie Amresh Dewkalie (griffier)
Foto van Gert-Jan ten Brinke Gert-Jan ten Brinke (raadsadviseur)
Foto van Diny van Aalten Diny van Aalten (commissielid) vanaf 24-04-2018
Foto van Peter Ahsmann Peter Ahsmann (commissielid) vanaf 24-04-2018
Foto van Nicole Bannink Nicole Bannink (commissielid)
Foto van Rene Dahlmans Rene Dahlmans (commissielid) vanaf 24-04-2018
Foto van Eric van Ewijk Eric van Ewijk (commissielid) vanaf 24-04-2018
Foto van Karin Janssen-van den Heuvel Karin Janssen-van den Heuvel (commissielid) vanaf 24-04-2018
Foto van Bert Jeurissen Bert Jeurissen (commissielid)
Foto van Simon de Lange Simon de Lange (commissielid) vanaf 24-04-2018
Foto van Floris Makaske Floris Makaske (commissielid) vanaf 24-04-2018
Foto van Fons Mentink Fons Mentink (commissielid) vanaf 15-05-2018
Foto van Leonie Oor-Jansen Leonie Oor-Jansen (commissielid)
Foto van Tony Peters-Duits Tony Peters-Duits (commissielid)
Foto van Thea Rutten-Lemm Thea Rutten-Lemm (commissielid) vanaf 24-04-2018
Foto van David Schaftenaar David Schaftenaar (commissielid)
Foto van Francien van Sommeren-van den Hurk Francien van Sommeren-van den Hurk (commissielid) vanaf 24-04-2018
Foto van Thijs Stevens Thijs Stevens (commissielid) vanaf 24-04-2018
Foto van Jos Swartjes Jos Swartjes (commissielid) vanaf 24-04-2018
Foto van Diny Wenting Diny Wenting (commissielid)
 

Commissie Ruimte

Commissie informatie

Logo van Commissie Ruimte

nvt

Leden

Foto van Eric van Ewijk Eric van Ewijk (voorzitter) vanaf 15-05-2018
Foto van Amresh Dewkalie Amresh Dewkalie (griffier)
Foto van Gert-Jan ten Brinke Gert-Jan ten Brinke (raadsadviseur)
Foto van Nato Avastia Nato Avastia (commissielid) vanaf 24-04-2018
Foto van Nicole Bannink Nicole Bannink (commissielid) vanaf 24-04-2018
Foto van Wiel Bijmans Wiel Bijmans (commissielid) vanaf 24-04-2018
Foto van Edwin van Boekel Edwin van Boekel (commissielid) vanaf 24-04-2018
Foto van Jaap Bril Jaap Bril (commissielid) vanaf 24-04-2018
Foto van Sydney van den Broek Sydney van den Broek (commissielid) vanaf 11-09-2018
Foto van Pascal Cobussen Pascal Cobussen (commissielid) vanaf 24-04-2018
Foto van John Dibbits John Dibbits (commissielid)
Foto van Tjibbe Dikkerboom Tjibbe Dikkerboom (commissielid) vanaf 24-04-2018
Foto van Frans Gielen Frans Gielen (commissielid) vanaf 24-04-2018
Foto van Dave Groenen Dave Groenen (commissielid)
Foto van Paul ten Haaf Paul ten Haaf (commissielid)
Foto van Yannick Heijmans Yannick Heijmans (commissielid)
Foto van Jos Janssen Jos Janssen (commissielid) vanaf 24-04-2018
Foto van Jan Kersten Jan Kersten (commissielid) vanaf 24-04-2018
Foto van Floris Mars Floris Mars (commissielid)
Foto van Rob Martinus Rob Martinus (commissielid)
Foto van Alwin Steeg Alwin Steeg (commissielid)
Foto van Freek van Teeseling Freek van Teeseling (commissielid) vanaf 24-04-2018
Foto van Sijmen Versluijs Sijmen Versluijs (commissielid)
Foto van Guido Woutersen Guido Woutersen (commissielid) vanaf 24-04-2018
 

Commissie Financiën en Algemene Zaken

Commissie informatie

Logo van Commissie Financiën en Algemene Zaken

nvt

Leden

Foto van Dave Preijers Dave Preijers (voorzitter) vanaf 15-05-2018
Foto van Amresh Dewkalie Amresh Dewkalie (griffier)
Foto van Gert-Jan ten Brinke Gert-Jan ten Brinke (raadsadviseur)
Foto van Pascal Cobussen Pascal Cobussen (commissielid) vanaf 24-04-2018
Foto van Frans Houben Frans Houben (commissielid)
Foto van Karin Janssen-van den Heuvel Karin Janssen-van den Heuvel (commissielid) vanaf 15-05-2018
Foto van Roel Kuppens Roel Kuppens (commissielid)
Foto van Jos Swartjes Jos Swartjes (commissielid) vanaf 24-04-2018
Foto van Sijmen Versluijs Sijmen Versluijs (commissielid)
Foto van Peter Ahsmann Peter Ahsmann (fin. specialist) vanaf 11-09-2018
Foto van Jaap Bril Jaap Bril (fin. specialist)
Foto van Paul ten Haaf Paul ten Haaf (fin. specialist)
Foto van Bert Jeurissen Bert Jeurissen (fin. specialist) vanaf 24-04-2018
Foto van Tony Peters-Duits Tony Peters-Duits (fin. specialist)
Foto van Jochen Rengers Jochen Rengers (fin. specialist) vanaf 24-04-2018
Foto van Emine Toebes Emine Toebes (fin. specialist) vanaf 24-04-2018
 

Auditcommissie

Commissie informatie

Logo van Auditcommissie

nvt

Leden

Foto van Amresh Dewkalie Amresh Dewkalie (griffier)
Foto van Bert Jeurissen Bert Jeurissen (commissielid) vanaf 15-05-2018
Foto van Sijmen Versluijs Sijmen Versluijs (commissielid) vanaf 15-05-2018
 

Werkgeverscommisie Griffie

Commissie informatie

Logo van Werkgeverscommisie Griffie

nvt

Leden

Foto van Frans Houben Frans Houben (voorzitter) vanaf 15-05-2018
Foto van Amresh Dewkalie Amresh Dewkalie (griffier)
Foto van Nicole Bannink Nicole Bannink (commissielid)
Foto van Karin Janssen-van den Heuvel Karin Janssen-van den Heuvel (commissielid) vanaf 15-05-2018
Foto van Daphne Bergman Daphne Bergman (adviseur) vanaf 15-01-2018
 

Beuningen Nu & Morgen

Fractie informatie

Logo van Beuningen Nu & Morgen

Leden

Foto van Pascal Cobussen Pascal Cobussen (fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van Diny van Aalten Diny van Aalten (fractielid)
Foto van Nicole Bannink Nicole Bannink (fractielid) vanaf 15-05-2018
Foto van Eric van Ewijk Eric van Ewijk (fractielid) vanaf 29-03-2018
Foto van Dave Groenen Dave Groenen (fractielid)
Foto van Bert Jeurissen Bert Jeurissen (fractielid) vanaf 29-03-2018
Foto van Thijs Stevens Thijs Stevens (fractielid) vanaf 29-03-2018
 

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA

Leden

Foto van Dave Preijers Dave Preijers (fractievoorzitter)
Foto van Rob Martinus Rob Martinus (fractielid)
Foto van David Schaftenaar David Schaftenaar (fractielid)
 

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD

Leden

Foto van Karin Janssen-van den Heuvel Karin Janssen-van den Heuvel (fractievoorzitter) vanaf 15-05-2018
Foto van Paul ten Haaf Paul ten Haaf (fractielid)
Foto van Guido Woutersen Guido Woutersen (fractielid) vanaf 15-05-2018
 

GroenLinks

Fractie informatie

Logo van GroenLinks

Leden

Foto van Frans Houben Frans Houben (fractievoorzitter)
Foto van Tjibbe Dikkerboom Tjibbe Dikkerboom (fractielid) vanaf 29-03-2018
Foto van Francien van Sommeren-van den Hurk Francien van Sommeren-van den Hurk (fractielid) vanaf 29-03-2018
 

D66

Fractie informatie

Logo van D66

Leden

Foto van Roel Kuppens Roel Kuppens (fractievoorzitter)
Foto van Alwin Steeg Alwin Steeg (fractielid) vanaf 03-07-2018
 

SP

Fractie informatie

Logo van SP

Leden

Foto van Jos Swartjes Jos Swartjes (fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van Emine Toebes Emine Toebes (fractielid) vanaf 29-03-2018
 

PvdA

Fractie informatie

Logo van PvdA

Leden

Foto van Sijmen Versluijs Sijmen Versluijs (fractievoorzitter)