Gemeenteraad

Gemeenteraad

Orgaan informatie

Logo van Gemeenteraad
Aantal zetels op 31-12-2014
19

Leden

Foto van Amresh Dewkalie Amresh Dewkalie (griffier)
Foto van Gert-Jan ten Brinke Gert-Jan ten Brinke (raadsadviseur)
Foto van Sander Engelen Sander Engelen (raadsadviseur)
Foto van Diny van Aalten Diny van Aalten (raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Roel van Beuningen Roel van Beuningen (raadslid)
Foto van Anke Boekhorst Anke Boekhorst (raadslid) tot 28-03-2014
Foto van Sydney van den Broek Sydney van den Broek (raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Ingrid van Caulil Ingrid van Caulil (raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Pascal Cobussen Pascal Cobussen (raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Stijn Derks Stijn Derks (raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Paul ten Haaf Paul ten Haaf (raadslid) vanaf 27-05-2014
Foto van Frans Houben Frans Houben (raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Jos Janssen Jos Janssen (raadslid)
Foto van Bert Jeurissen Bert Jeurissen (raadslid) vanaf 22-04-2014
Foto van Jan Kersten Jan Kersten (raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Roel Kuppens Roel Kuppens (raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Rob Martinus Rob Martinus (raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Tony Peters-Duits Tony Peters-Duits (raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Henk Plaizier Henk Plaizier (raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Dave Preijers Dave Preijers (raadslid) vanaf 16-12-2014
Foto van Pim van Teffelen Pim van Teffelen (raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Diny Wenting Diny Wenting (raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Demi van Wijk Demi van Wijk (raadslid) vanaf 27-03-2014
 

College van B en W

Orgaan informatie

Logo van College van B en W

Leden

Foto van Hans Driessen Hans Driessen (wethouder) vanaf 22-04-2014
Foto van Geert Hendriks Geert Hendriks (wethouder) vanaf 22-04-2014
Foto van Dyanne Kocken Dyanne Kocken (gemeente-secretaris)
 

Commissie Samenleving

Commissie informatie

Logo van Commissie Samenleving

Leden

Foto van Frans Houben Frans Houben (voorzitter)
Foto van Amresh Dewkalie Amresh Dewkalie (griffier)
Foto van Gert-Jan ten Brinke Gert-Jan ten Brinke (raadsadviseur)
Foto van Wiel Bijmans Wiel Bijmans (commissielid)
Foto van Sydney van den Broek Sydney van den Broek (commissielid)
Foto van Pascal Cobussen Pascal Cobussen (commissielid)
Foto van Tjibbe Dikkerboom Tjibbe Dikkerboom (commissielid)
Foto van Jos Janssen Jos Janssen (commissielid)
Foto van Bert Jeurissen Bert Jeurissen (commissielid)
Foto van Guyon de Koning Guyon de Koning (commissielid)
Foto van Elly Lubbers-van Kerkhof Elly Lubbers-van Kerkhof (commissielid)
Foto van Tony Peters-Duits Tony Peters-Duits (commissielid)
Foto van Henk Plaizier Henk Plaizier (commissielid) vanaf 22-04-2014
Foto van David Schaftenaar David Schaftenaar (commissielid)
Foto van Pim van Teffelen Pim van Teffelen (commissielid)
Foto van Diny Wenting Diny Wenting (commissielid)
Foto van Demi van Wijk Demi van Wijk (commissielid)
 

Commissie Ruimte

Commissie informatie

Logo van Commissie Ruimte

Leden

Foto van Henk Plaizier Henk Plaizier (voorzitter) vanaf 22-04-2014
Foto van Amresh Dewkalie Amresh Dewkalie (griffier)
Foto van Gert-Jan ten Brinke Gert-Jan ten Brinke (raadsadviseur)
Foto van Sander Engelen Sander Engelen (raadsadviseur)
Foto van Richard Bull Richard Bull (commissielid)
Foto van Ingrid van Caulil Ingrid van Caulil (commissielid) vanaf 27-03-2014
Foto van John Dibbits John Dibbits (commissielid)
Foto van Dave Groenen Dave Groenen (commissielid) vanaf 22-04-2014
Foto van Paul ten Haaf Paul ten Haaf (commissielid)
Foto van Frans Houben Frans Houben (commissielid)
Foto van Erik Langedijk Erik Langedijk (commissielid)
Foto van Rob Martinus Rob Martinus (commissielid)
Foto van Dave Preijers Dave Preijers (commissielid)
Foto van Sijmen Versluijs Sijmen Versluijs (commissielid)
Foto van Frank Wattenberg Frank Wattenberg (commissielid)
Foto van Dick Zeeman Dick Zeeman (commissielid)
 

Commissie Financiën en Algemene Zaken

Commissie informatie

Logo van Commissie Financiën en Algemene Zaken

Leden

Foto van Jan Kersten Jan Kersten (voorzitter) vanaf 22-04-2014
Foto van Amresh Dewkalie Amresh Dewkalie (griffier)
Foto van Gert-Jan ten Brinke Gert-Jan ten Brinke (raadsadviseur)
Foto van Frans Houben Frans Houben (commissielid)
Foto van Roel Kuppens Roel Kuppens (commissielid) vanaf 22-04-2014
Foto van Jos Meijer Jos Meijer (commissielid) vanaf 22-04-2014tot 16-12-2014
Foto van Henk Plaizier Henk Plaizier (commissielid) vanaf 22-04-2014
Foto van Dave Preijers Dave Preijers (commissielid) vanaf 16-12-2014
Foto van Sijmen Versluijs Sijmen Versluijs (commissielid)
Foto van Edwin van Boekel Edwin van Boekel (fin. specialist)
Foto van Jaap Bril Jaap Bril (fin. specialist)
Foto van Paul ten Haaf Paul ten Haaf (fin. specialist)
Foto van Tony Peters-Duits Tony Peters-Duits (fin. specialist)
Foto van Gerard van der Zon Gerard van der Zon (fin. specialist) vanaf 16-12-2014
 

Auditcommissie

Commissie informatie

Logo van Auditcommissie

Leden

Foto van Bert Jeurissen Bert Jeurissen (voorzitter) vanaf 22-04-2014
Foto van Amresh Dewkalie Amresh Dewkalie (griffier)
Foto van Sander Engelen Sander Engelen (raadsadviseur)
Foto van Tony Peters-Duits Tony Peters-Duits (commissielid)
 

Werkgeverscommisie Griffie

Commissie informatie

Logo van Werkgeverscommisie Griffie

Leden

Foto van Jan Kersten Jan Kersten (voorzitter)
Foto van Amresh Dewkalie Amresh Dewkalie (griffier)
Foto van Nicole Bannink Nicole Bannink (commissielid)
Foto van Frans Houben Frans Houben (commissielid)
Foto van Roel Kuppens Roel Kuppens (commissielid) vanaf 22-04-2014
Foto van Carol van Eert Carol van Eert (adviseur)
 

Beuningen Nu & Morgen

Fractie informatie

Logo van Beuningen Nu & Morgen

Leden

Foto van Anke Boekhorst Anke Boekhorst (raadslid) tot 28-03-2014
Foto van Jan Kersten Jan Kersten (fractievoorzitter) vanaf 27-03-2014
Foto van Diny van Aalten Diny van Aalten (fractielid)
Foto van Wiel Bijmans Wiel Bijmans (fractielid)
Foto van Stijn Derks Stijn Derks (fractielid)
Foto van Jos Janssen Jos Janssen (fractielid)
Foto van Bert Jeurissen Bert Jeurissen (fractielid)
Foto van Demi van Wijk Demi van Wijk (fractielid)
 

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA

Leden

Foto van Dave Preijers Dave Preijers (fractievoorzitter) vanaf 16-12-2014
Foto van Rob Martinus Rob Martinus (fractielid) vanaf 27-03-2014
Foto van Agnes Meijer Agnes Meijer (fractielid)
Foto van David Schaftenaar David Schaftenaar (fractielid)
Foto van Pim van Teffelen Pim van Teffelen (fractielid)
 

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD

Leden

Foto van Henk Plaizier Henk Plaizier (fractievoorzitter) vanaf 27-03-2014
Foto van Paul ten Haaf Paul ten Haaf (fractielid)
 

GroenLinks

Fractie informatie

Logo van GroenLinks

Leden

Foto van Frans Houben Frans Houben (fractievoorzitter)
Foto van Diny Wenting Diny Wenting (fractielid)
 

D66

Fractie informatie

Logo van D66

Leden

Foto van Roel Kuppens Roel Kuppens (fractievoorzitter) vanaf 27-03-2014
Foto van Sydney van den Broek Sydney van den Broek (fractielid)
Foto van Ingrid van Caulil Ingrid van Caulil (fractielid) vanaf 27-03-2014
 

PvdA

Fractie informatie

Logo van PvdA

Leden

Foto van Sijmen Versluijs Sijmen Versluijs (fractievoorzitter)
Foto van Tony Peters-Duits Tony Peters-Duits (fractielid) vanaf 27-03-2014
Foto van Sijmen Versluijs Sijmen Versluijs (fractielid)