Jos Swartjes

Jos Swartjes

Foto van Jos Swartjes

Contact informatie

Logo van Gemeenteraad
Orgaan: Gemeenteraad Periode: van: 27 maart 2018 tot: Functie: raadslid
Logo van Commissie Samenleving
Commissie: Commissie Samenleving Periode: van: 24 april 2018 tot: Functie: commissielid
Logo van Commissie Financiën en Algemene Zaken
Commissie: Commissie Financiën en Algemene Zaken Periode: van: 24 april 2018 tot: Functie: commissielid
Logo van Auditcommissie
Commissie: Auditcommissie Periode: van: 2 juni 2020 tot: Functie: commissielid
Logo van SP
Fractie: SP Periode: van: 29 maart 2018 tot: Functie: fractievoorzitter

Laatste tweets

Meer tweets van Jos Swartjes